Bobblehead Bunny

23 Haziran 2014

Organique Bloom Essence Vücut Peelingi


Normalde vücut peelingleri hakkında düşüncelerimi bilirsiniz. İçeriği temiz olmadığı sürece keseyi yerine yeğlerim. Ama Organique Bloom Essence Vücut Peelingi temiz içeriği ile gönül rahatlığı ile kullandığım bir ürün oldu. 

Organique Bloom Essence Vücut Peelingi

Kavanozu ve rengi bir harika. O kadar tatlı ki insan yiyecek bir şey sanabilir. İçinde minik şeker taneciklerine benzer tanecikler var. Tanecikler sert değil yumuşacık. Ürünün kokusunu ise nasıl anlatırım bilmiyorum. Çiçek kokularına bayılırım. İnanılmaz güzel bir çiçek kokusu. Koklayınca ve kullanınca kendimi çiçek bahçesinde hissediyorum ^_^

Organique Bloom Essence Vücut Peelingi

 İçeriği ise bu şekilde. Mineral yağ, parafin, paraben, sentetik boya vb. zararlı maddeleri içermiyor. 

Organique Bloom Essence Vücut Peelingi

Yapısı ise bu şekilde. 

Ben bu ürünü 2 haftada bir, banyoda kullandım. Cildimin yumuşamasına, ölü derilerini atıp yenilenmesine faydası olduğunu düşünüyorum. Severek kullandığım, çok beğendiğim için kullanmaya kıyamadığım bir ürün oldu kendisi. 

İçeriği temiz olan ve güvenle kullanabileceğiniz, çiçek kokan, cildinizi çizmeden nazikçe temizleyecek ve nemli bırakacak bir vücut peelingi arayışındaysanız denemenizi tavsiye ederim. Ürünü Organique'in kendi sitesinden temin edebilirsiniz. Şu an sitelerinde pek çok indirim de mevcut, kaçırmayın ^_^ Siteyi incelemek için tıktık.

Siz vücut peelingleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Organique ürünlerini denediniz mi?


2 yorum :

  1. Tam da yeni bir vücut peelingi arayışındayken yazın süper oldu ^^ Hemen alacağım çok hoş görünüyor, bu markayı denemek istiyordum zaten :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tam senlik de bir ürün, japon kirazı kokusu hakim ^_^ Umarım beğenerek kullanırsın :)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...