Bobblehead Bunny

7 Mayıs 2014

Born Pretty Store 15 Parça Nail Art Fırçası- Born Pretty Store 15 pcs Nail Art Brushes


Bugün sizlere bir nail art sevdalısının sahip olması gereken bir ürünü tanıtacağım. İçinde ihtiyacınız olan her şeyi bulunduran bir fırça seti. 

Today I am going to show you a nail art lover's must have product. A nail art brush set that contains everything you may need. 


Bu 15 parçalık set her çeşit nail art fırçasını içermekte. İçerisinde ince ve kalın uçlu fırçalar var. Ayrıca içinde bir noktalama aracı bir de yelpaze fırça var. Hepsine bir göz atalım mı?

This 15 pcs set contains every kind of nail art brush. It has fine and thick brushes. It has a fan brush and a dotting tool too. Let's take a look to all of them.


Bunlar ince uçlu fırçalar. Aralarında kısa ve uzunları var. Bu fırçalarla kolayca çizgi çekebilirsiniz. 

This are liner brushes. There are short and long brushes. You can create lines easily with them.


Kağıt üzerinde çalıştığım ve açık renkli bir oje kullandığım için kendini çok göstermedi. Ama gelecekte bu fırçalarla yapılmış nail art çalışmaları da göstereceğim :)

I worked on a paper and used a light colour of nail polish. So it didn't look so nice. But in the future I will share nail art designs with these brushes :)


Bunlar da daha kalın olan diğer 7 fırça. Bu fırçaların tırnağınızdaki detayları boyamak için uygun olduğunu düşünüyorum. Çizgi çekmek için yukarıdaki fırçalar daha uygun.

These are seven thicker brushes. I believe that they are better to paint your nails in detail. For lines it is better to use the brushes above.


Gördüğünüz gibi bu fırçalar daha geniş alanı boyuyorlar.

As you see you they paint bigger areas. 


Son iki parça ise noktalama aracı ve yelpaze fırça. Yelpaze fırçayı tırnaklarınıza oje sıçratmak ya da sim serpiştirmek için kullanabilirsiniz. Ya da farklı nail art tasarımları için normal fırça olarak kullanabilirsiniz.

And the last two are dotting tool and fan brush. Fan brush may used for splattering some nail polish or glitter to your nails or you can use it as a regular brush to create different nail art designs.


Noktalama aracı böyle noktalar yapıyor. Bu araçla pek çok şey yapabilirsiniz. Puantiyeli tırnaklara kavuşabilir ya da istediğiniz herhangi bir şeyi çizmek için kullanabilirsiniz :)

Dotting tool creates dots like these. You can do many things with this tool. You may do polka nails, or you may just use this to draw anything that you want :)
Genel olarak Born Pretty Store'un fırçalarını beğendim. Ama sizlere daha iyi fikir verebilmek için tırnaklarım üzerinde daha çok çalışma yapmam lazım. İlerleyen günlerde güzel tırnak tasarımları yapacağım :)

Bu ürünü Born Pretty Store'dab almak için tıktık. ACEW10 kodunu kullanarak %10 indirim kazanmayı unutmayın! Ayrıca kargo da ücretsiz ^_^


Generally I liked Born Pretty Store's brushes. But I should try it more on my nails to give you a better idea. I will make beautiful nails for you in the future :)

To buy this item on Born Pretty Store just click here. Don't forget to use ACEW10 code to get 10% off! Besides shipping is free worldwide ^_^


Ürünler bana Born Pretty Store tarafından gönderilmiştir. Yazı tarafsız yorumlarımı içerir. 

These items were sent by Born Pretty Store. The review contains my honest opinions. 


6 yorum :

 1. fırçalarınla harikalar yaratacağına eminim güzel paylaşımlarını bekliyorum şikerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım. Umarım vakit bulup yapınca paylaşacağım :)

   Sil
 2. çok kullanışlı, aklımda bulunsun yakınlarda sipariş verebilirim :)) güle güle kullan sen de tatlım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok cici ve kullanışlılar cidden. Umarım alırsan sen de memnun kalırsım :) Teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Her alışverişimde gözüme takılıyor bu ürünler :) Nail art çalışmalarını merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel renkleri ile takılmaması mümkün mü :) Teşekkür ederim :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...