Bobblehead Bunny

2 Aralık 2013

Bloğuma Konuk Yazar Olmak İster misiniz?


Daha önce benzer bir yazı yazmıştım. Mevsimlerden yazdı ve o zamandan beri tam 20 blogger arkadaşım makyaj ve kozmetik düzenleriyle ilgili birer yazı hazırladı bloğum için. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Daha önce yazdığımda başvuran kişilerden oluşan listem bu hafta bitti ama ben bu seriyi sonlandırmak istemiyorum. O yüzden yazmaya gönüllü blogger arkadaşlarımı arıyorum :)

Nasıl bir yazı olacağına dair fikir edinmek isterseniz önceki yazıları inceleyebilirsiniz. İncelemek için tıktık.

Katılmak için tek şart Blogger olmanız ve beni yarı yolda bırakmamanız. Katılmak isterseniz mail atmanız yeter. Bu arada mail adresimi değiştirdim. Yeni mail adresim: alicemakyajdiyarinda@hotmail.com. Eski mail adresime de hala bakıyorum ama yavaş yavaş buna geçmek istiyorum artık :) Atılan maillerin sırasına göre liste oluşturacağım ve yazının yayınlanacağı tarihi vereceğim. Daha önce sorun yaşadığım için en geç 2 hafta önce yazıların bana gönderilmesini rica edeceğim bu sefer. Bir sorun olduğunda son hafta birini bulmak çok zor oluyor çünkü :)

Umarım yine güzel insanlarla tanışmamıza; düzenleme, en sevilen ürünler ve uygun fiyatlı ürün önerileri hakkında fikirler edinmemize vesile olur. 

Sevgiler ^_^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...