Bobblehead Bunny

15 Kasım 2013

Born Pretty Store ve %10 İndirim Kodu / Born Pretty Store and 10% Off Code


Merhaba. Bugün sizlere hem bir online alışveriş sitesi tanıtacağım hem de bir indirim kodu vereceğim. Sitenin adı Born Pretty Store. İçerisinde takı, makyaj, telefon kılıfı, kıyafet gibi pek çok ürün bulabilseniz de daha çok nail art ürünleriyle tanınıyorlar. 

"Hello. Today I will introduce you an online shopping website and share a discount code with you. The website is named Born Pretty Store. You can find so many products such as jewellery, make-up, phone cases, clothing but actually they are famous for their nail art supplies."
Sitede kargo ücretsiz ve siparişinizi 24 saat içinde kargoluyorlar. Sitede her zaman indirimli ürünler bulmanız mümkün. İndirim olmasa bile pek çok ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Özellikle nail art ürünlerinin burada satılanlara göre çok uygun olduğunu düşünüyorum. Ayrıca pek çok çeşit bulabilirsiniz. Ana sayfadan indirimli ürünlere, çok satan ürünlere ve yeni gelen ürünlere kolayca erişmeniz mümkün.

"They have free shipping worlwide and they ship your order within 24 hours. You can always find discounts in the website. But the prices are so low even though there is no discount. Especially nail art items are so cheap compared to the Turkish ones. Plus there is a large variety. You can access easily to flash sales, best sellers and new arrivals from the homepage."Bu da Alice Makyaj Diyarında'ya özel %10 indirim kodu. İstediğiniz zaman bulabilmeniz için kuponu bloğun sağ tarafına ekledim. İlerleyen zamanlarda bazı nail art ürünlerinin tanıtımlarını da yazacağım. Umarım severek okursunuz ^_^

"This is the 10% off discount code for my blog. I added the code to the right side of my blog so you can find it whenever you want. I will write reviews about some nail art items soon. I hope you will like the posts ^_^ "


Not: Normalde İngilizce bilmeme rağmen yazılarımı Türkçe yazıyorum. Bundan sonra zaman zaman İngilizce yazdığım yazılarla da karşılaşabilirsiniz. 

"P.S. Normally I write my posts in Turkish even though I can write them in English. But from now on I might write some of my posts in English too. "

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...