Bobblehead Bunny

19 Aralık 2013

Golden Rose Asansörlü Dudak Kalemi-51


Bugün size severek kullandığım hatta bitirdiğim bir üründen bahsedeceğim. Golden Rose'un dudak kalemlerinden 51 numaralısı. 


Ambalajını kaliteli, asansörlü olmasını ise pratik buldum. 


Rengi ise gül kurusu olarak tanımlanabilir. 


Elimde duruşu da bu şekilde. Ben sürerkenki yumuşaklığını, kalıcılığını beğendim. Sadece çok bereketli bulmadım. Düzenli kullanımda en fazla iki ayda bitecek bir kalem. Tabii tüm dudağınızı doldurduğunuzu varsayarsak :) Ben sadece dış çizgiyi doldurmayı sevmiyorum çünkü :)

Fiyatını hediye olduğu için tam bilmiyorum ama tahminimce 5-6 lira bir şeydir. Bu renklerde pratik bir dudak kalemi arıyorsanız bakmanızı tavsiye edebilirim. 

Siz dudak kalemi kullanıyor musunuz? Ne şekilde kullanmayı tercih ediyorsunuz?

2 yorum :

  1. Çok fazla dudak kalemim yok fakat dudak kalemlerini rujlara göre daha fazla kalıcı buluyorum. Sadece kenarlara sürmeyi hoş bulmuyorum o yüzden tüm dudağımı doldururum :) Yumuşak yapıda dudak kalemleri bulmak çok zor oluyor malesef. Kaleminin rengini sevdim anladığım kadarıyla mat bir yapısıda yok bulursam mutlaka alırım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hemen hemen aynı düşüncedeyiz :) Evey yumuşak dudak kalemi kolay bulunmuyor. Yumuşak olmayanları ben de sevmiyorum. Bulursan bak mutlaka :)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...